Діджеї та Барменшоу

Для створення яскравої сучасної вечірки просто необхідні діджеї та бармени. Наші креативні діджеї зроблять музичний супровід будь-якого свята незабутнім. Завдяки їм ви відкриєте багато нового у звучанні знайомих пісень. Барменшоу – це цікаве та видовищне шоу, де творяться шедеври – вправними та красивими рухами бармени виготовляють оригінальні різнокольорові напої та не менш вишукано проводять обслуговування гостей.

Караоке-система + Дискотека Діджеєм

Оренда + Караоке та в подарунок Дискотека з Діджеєм!

У комплект Караоке Pro входить:

1) Караоке-система + Дискотека - це збірник 60 000 пісень з різних професійних караоке систем Evolution, YourDay, Encore, Karafun і т.д., повна база аранжувань (English, French, Italian, Spanish, Білоруські, Російські, Українські і т . Д.)

2) Акустична система Electro-Voice (Колонки 2000Wt RMS)

3) Мікшерний пульт Allen & Heath (+ обробка голосу)

4) Радіомікрофон Shure (2шт.)

5) Світлові прилади (2 шт.), Генератор диму, стійка для світла6) Професійний DJ - Діджей - звукорежисер, організовує запальну дискотеку і Вам не потрібно буде шукати композиції. стежити за гучністю Фонограма і мікрофонів. Вся необхідна комутація, доставка по Києву, підключення, настройка - Все включено !!!- Все звукове обладнання Професійне і Якісне звучання + Професійний Діджей !!!
http://joomlarulit.com/shabloni-joomla.html